Urokliwe miejsce

Wigwam

Nowy Folwark Na Skraju Lasu

Wigwam

Wigwam grillowy Nowy Folwark zachwyca przestronnym wnętrzem i ciepłem domowego ogniska. Centralnym punktem Nowego Folwarku jest wigwam grillowy. Nie bez powodu ? bo właśnie tutaj przez cały rok tętni życie podczas imprez organizowanych w luźnej atmosferze, przy muzyce, z dobrym jedzeniem przyrządzanym na ruszcie. W menu wigwamu pierwsze skrzypce grają potrawy z grilla, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby uzupełniła je grochowa czy gulaszowa z kotła lub grzane wino, a także pieczone prosie. Wnętrze wigwamu, oprócz grilla i kominka, wyposażone jest w miejsce dla orkiestry lub DJ-a, stoły dla ok. 100 osób, telebim, nagłośnienie oraz szatnię. Wigwam to idealne rozwiązanie na niepogodę, kiedy nie jest możliwe biesiadowanie przy ognisku.

Nasze menu

Film

Zobacz nasz wyjątkowy filmTeam

Nasz zespół

Iza

Manager Nowego Folwarku na Skraju Lasu. Zawsze uśmiechnięta, pełna energii, z głową pełną pomysłów. Doradzi, zorganizuje dla Państwa wymarzoną imprezę, event, uroczystość. Zadba o każdy szczegół, by nasi Goście mogli poczuć się wyjątkowo.

Patryk

Kucharz w Nowym Folwarku Na Skraju Lasu Energiczny, wesoły, lubi Polską tradycyjną kuchnię. Jego motto to smacznie jak u mamy. Uwielbia grillować i to on grilluje dla Państwa podczas spotkań integracyjnych, rodzinnych .

Filip

Kucharz w Nowym Folwarku Na Skraju Lasu Pełen energii, pasji i zaangażowania, uśmiech gości na Jego twarzy niemalże bez przerwy. Gotowanie traktuje jak przygodę w której zawsze jest coś nowego do odkrycia. Jego popisowe danie w Folwarkowej restauracji to znane już Wam żeberka 😋😋 które zachwycają smakiem i wyglądem.

Paweł

Szef kuchni Nowego Folwarku Na Skraju Lasu. Uśmiechnięty, pełen zaangażowania, ciągle szukający nowych smaków, dbający o każdy szczegół. Jego pasją stały się torty, które cieszą oko jak i podniebienie naszych Gości