Urokliwe miejsce

Wigwam

Nowy Folwark Na Skraju Lasu

Wigwam

Wigwam grillowy Nowy Folwark zachwyca przestronnym wnętrzem i ciepłem domowego ogniska. Centralnym punktem Nowego Folwarku jest wigwam grillowy. Nie bez powodu ? bo właśnie tutaj przez cały rok tętni życie podczas imprez organizowanych w luźnej atmosferze, przy muzyce, z dobrym jedzeniem przyrządzanym na ruszcie. W menu wigwamu pierwsze skrzypce grają potrawy z grilla, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby uzupełniła je grochowa czy gulaszowa z kotła lub grzane wino, a także pieczone prosie. Wnętrze wigwamu, oprócz grilla i kominka, wyposażone jest w miejsce dla orkiestry lub DJ-a, stoły dla ok. 100 osób, telebim, nagłośnienie oraz szatnię. Wigwam to idealne rozwiązanie na niepogodę, kiedy nie jest możliwe biesiadowanie przy ognisku.

Nasze menu

Film

Zobacz nasz wyjątkowy filmTeam

Nasz zespół

Łukasz

To pomysłowy, ciągle szukający nowych smaków i energiczny kucharz 👌. Z pewnością nie raz pozytywnie zaskoczy klientów swoimi propozycjami dań 😉.

Przemysław

Kocha gotować, kreatywność to jego drugie imię, a zadowolenie klientów jest dla niego najważniejsze 👍. Od samego początku wiedzieliśmy, że znajdziemy wspólny język. W ten sposób Przemek od kilku lat pracuje w Nowym Folwarku na stanowisku kucharza 👨‍🍳.

Iza

Manager Nowego Folwarku na Skraju Lasu. Zawsze uśmiechnięta, pełna energii, z głową pełną pomysłów. Doradzi, zorganizuje dla Państwa wymarzoną imprezę, event, uroczystość. Zadba o każdy szczegół, by nasi Goście mogli poczuć się wyjątkowo.

Patryk

Kucharz w Nowym Folwarku Na Skraju Lasu Energiczny, wesoły, lubi Polską tradycyjną kuchnię. Jego motto to smacznie jak u mamy. Uwielbia grillować i to on grilluje dla Państwa podczas spotkań integracyjnych, rodzinnych .