Urokliwe miejsce

Wigwam

Nowy Folwark Na Skraju Lasu

Wigwam

Wigwam grillowy Nowy Folwark zachwyca przestronnym wnętrzem i ciepłem domowego ogniska. Centralnym punktem Nowego Folwarku jest wigwam grillowy. Nie bez powodu ? bo właśnie tutaj przez cały rok tętni życie podczas imprez organizowanych w luźnej atmosferze, przy muzyce, z dobrym jedzeniem przyrządzanym na ruszcie. W menu wigwamu pierwsze skrzypce grają potrawy z grilla, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby uzupełniła je grochowa czy gulaszowa z kotła lub grzane wino, a także pieczone prosie. Wnętrze wigwamu, oprócz grilla i kominka, wyposażone jest w miejsce dla orkiestry lub DJ-a, stoły dla ok. 100 osób, telebim, nagłośnienie oraz szatnię. Wigwam to idealne rozwiązanie na niepogodę, kiedy nie jest możliwe biesiadowanie przy ognisku.

Menu na imprezy zorganizowane - Grill

Film

Zobacz nasz wyjątkowy filmTeam

Nasz zespół

Przemysław

Kocha gotować, kreatywność to jego drugie imię, a zadowolenie klientów jest dla niego najważniejsze 👍. Od samego początku wiedzieliśmy, że znajdziemy wspólny język. W ten sposób Przemek od kilku lat pracuje w Nowym Folwarku na stanowisku kucharza 👨‍🍳.

Iza

Manager Nowego Folwarku na Skraju Lasu. Zawsze uśmiechnięta, pełna energii, z głową pełną pomysłów. Doradzi, zorganizuje dla Państwa wymarzoną imprezę, event, uroczystość. Zadba o każdy szczegół, by nasi Goście mogli poczuć się wyjątkowo.

Patryk

Kucharz w Nowym Folwarku Na Skraju Lasu Energiczny, wesoły, lubi Polską tradycyjną kuchnię. Jego motto to smacznie jak u mamy. Uwielbia grillować i to on grilluje dla Państwa podczas spotkań integracyjnych, rodzinnych .