Wyjątkowa atmosfera i smak

Sala biesiadna

Nowy Folwark Na Skraju Lasu

Sala biesiadna

Sala biesiadna to miejsce wprost idealne dla firmowych spotkań i szkoleń, wesel, uroczystości rodzinnych czy jubileuszy. Z pietyzmem odrestaurowana, wierna stylowi swych czasów XIX-wieczna karczma jest wyjątkowym obiektem Nowego Folwarku. Ma powierzchnię 400 m2, a przy stołach może tu zasiąść nawet 60 biesiadników. Jest w niej stylowy kominek, miejsce do tańca oraz podest dla orkiestry. Idealnie sprawdza się jako miejsce firmowych spotkań i szkoleń, które w finale mogą się zmienić w imprezy integracyjne. Sala wyposażona jest w profesjonalny sprzęt dla DJ-ów oraz nowoczesny zestaw multimedialny (projektor, telebim, mikrofony i nagłośnienie).

Propozycja organizacji wesel Propozycje organizacji przyjęć okolicznościowych Propozycje organizacji komunii św. Układ stołów

Film

Zobacz nasz wyjątkowy filmTeam

Nasz zespół

Iza

Manager Nowego Folwarku na Skraju Lasu. Zawsze uśmiechnięta, pełna energii, z głową pełną pomysłów. Doradzi, zorganizuje dla Państwa wymarzoną imprezę, event, uroczystość. Zadba o każdy szczegół, by nasi Goście mogli poczuć się wyjątkowo.

Patryk

Kucharz w Nowym Folwarku Na Skraju Lasu Energiczny, wesoły, lubi Polską tradycyjną kuchnię. Jego motto to smacznie jak u mamy. Uwielbia grillować i to on grilluje dla Państwa podczas spotkań integracyjnych, rodzinnych .

Filip

Kucharz w Nowym Folwarku Na Skraju Lasu Pełen energii, pasji i zaangażowania, uśmiech gości na Jego twarzy niemalże bez przerwy. Gotowanie traktuje jak przygodę w której zawsze jest coś nowego do odkrycia. Jego popisowe danie w Folwarkowej restauracji to znane już Wam żeberka 😋😋 które zachwycają smakiem i wyglądem.

Paweł

Szef kuchni Nowego Folwarku Na Skraju Lasu. Uśmiechnięty, pełen zaangażowania, ciągle szukający nowych smaków, dbający o każdy szczegół. Jego pasją stały się torty, które cieszą oko jak i podniebienie naszych Gości