Wyjątkowa atmosfera i smak

Sala biesiadna

Nowy Folwark Na Skraju Lasu

Sala biesiadna

Sala biesiadna to miejsce wprost idealne dla firmowych spotkań i szkoleń, wesel, uroczystości rodzinnych czy jubileuszy. Z pietyzmem odrestaurowana, wierna stylowi swych czasów XIX-wieczna karczma jest wyjątkowym obiektem Nowego Folwarku. Ma powierzchnię 400 m2, a przy stołach może tu zasiąść nawet 60 biesiadników. Jest w niej stylowy kominek, miejsce do tańca oraz podest dla orkiestry. Idealnie sprawdza się jako miejsce firmowych spotkań i szkoleń, które w finale mogą się zmienić w imprezy integracyjne. Sala wyposażona jest w profesjonalny sprzęt dla DJ-ów oraz nowoczesny zestaw multimedialny (projektor, telebim, mikrofony i nagłośnienie).

Catering wielkanocny 18-ste urodziny Oferta Grill Przyjęcie okolicznościowe Układ stołów

Film

Zobacz nasz wyjątkowy filmTeam

Nasz zespół

Przemysław

Kocha gotować, kreatywność to jego drugie imię, a zadowolenie klientów jest dla niego najważniejsze 👍. Od samego początku wiedzieliśmy, że znajdziemy wspólny język. W ten sposób Przemek od kilku lat pracuje w Nowym Folwarku na stanowisku kucharza 👨‍🍳.

Iza

Manager Nowego Folwarku na Skraju Lasu. Zawsze uśmiechnięta, pełna energii, z głową pełną pomysłów. Doradzi, zorganizuje dla Państwa wymarzoną imprezę, event, uroczystość. Zadba o każdy szczegół, by nasi Goście mogli poczuć się wyjątkowo.

Patryk

Kucharz w Nowym Folwarku Na Skraju Lasu Energiczny, wesoły, lubi Polską tradycyjną kuchnię. Jego motto to smacznie jak u mamy. Uwielbia grillować i to on grilluje dla Państwa podczas spotkań integracyjnych, rodzinnych .