Idealne miejsce na każda okazję

Sala bankietowa

Nowy Folwark Na Skraju Lasu

Sala bankietowa

Mistrz kuchni specjalizuje się w daniach polskich - poprzeczkę smaku i jakości dań stawia sobie bardzo wysoko. Bazą gastronomiczną - zarówno dla gości korzystających z noclegu, jak i podczas imprez organizowanych w Nowym Folwarku - jest stylowa, odnowiona restauracja, w której przeplatają się klimaty XIX i XX w. Atmosfera i aura tego miejsca sprawia, że czas wydaje się płynąć wolniej, a uwaga koncentruje się na serwowanych daniach. Wyśmienity smak, aromat i dekoracje potraw to prawdziwa uczta, nie tylko dla podniebienia. Właśnie po to zasiada się tu za stołem, by uraczyć niemal wszystkie zmysły.

Propozycja organizacji wesel Propozycje organizacji przyjęć okolicznościowych Propozycje organizacji komunii św. Układ stołów

Film

Zobacz nasz wyjątkowy filmTeam

Nasz zespół

Iza

Manager Nowego Folwarku na Skraju Lasu. Zawsze uśmiechnięta, pełna energii, z głową pełną pomysłów. Doradzi, zorganizuje dla Państwa wymarzoną imprezę, event, uroczystość. Zadba o każdy szczegół, by nasi Goście mogli poczuć się wyjątkowo.

Patryk

Kucharz w Nowym Folwarku Na Skraju Lasu Energiczny, wesoły, lubi Polską tradycyjną kuchnię. Jego motto to smacznie jak u mamy. Uwielbia grillować i to on grilluje dla Państwa podczas spotkań integracyjnych, rodzinnych .

Filip

Kucharz w Nowym Folwarku Na Skraju Lasu Pełen energii, pasji i zaangażowania, uśmiech gości na Jego twarzy niemalże bez przerwy. Gotowanie traktuje jak przygodę w której zawsze jest coś nowego do odkrycia. Jego popisowe danie w Folwarkowej restauracji to znane już Wam żeberka 😋😋 które zachwycają smakiem i wyglądem.

Paweł

Szef kuchni Nowego Folwarku Na Skraju Lasu. Uśmiechnięty, pełen zaangażowania, ciągle szukający nowych smaków, dbający o każdy szczegół. Jego pasją stały się torty, które cieszą oko jak i podniebienie naszych Gości